Σχολιάστε

“Price of Travel” rendit sarandën të 3-ën ndër plazhet e lira në Evropë

63507_10151546767208288_475696063_n

 

Portali amerikan në internet “Price of Travel”, rendit Shqipërinë në vendin e tretë ndër katërmbedhjetë destinacionet më të lira bregdetare në Europë.

Pas, Ulqinit në Mal të Zi, Bullgarisë, Saranda rënditet si një ndër bregdetet më të lira duke lënë pas Greqinë, Rumaninë, Turqinë, Kroacinë, etj. Sipas këtij portali, Shqipëria ka disa plazhe të bukura, por turistët nuk do të gjejnë fluturime të lira dhe infrastrukturë të mirë turistike.

“Ndërsa shumë prej vendeve të saj fqinje kanë punuar për të tërhequr më shumë vizitorë nga zonat e pasura të Evropës, Shqipëria është ende në fillim të kësaj”, shkruan “Prive Travel”.

burimi http://www.ballkanweb.com

Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

w

Σύνδεση με %s

Αρέσει σε %d bloggers: