Σχολιάστε

Humb jetën Sokol Olldashi

sokol-olldashi

 

Një aksident është shënuar gjatë orëve të vona të ditës së mërkurë, në aksin rrugor Tiranë-Elbasan, pranë lapidarit të Krrabës, ku një mjet me targa AA 003 HN ka humbur kontrollin prej lagështirës dhe ka dalë nga rruga. 

Burime nga vendngjarja raportojnë për 2 të plagosur deri më tani, ndërkohë që mjeti raportohet të jetë i deputetit të Partisë Demokratike, Sokol Olldashi, që ka mbetur i plagosur nga ky aksident. Deputeti demokrat ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore dhe është transportuar për në Spitalin Ushtarak.

Dy ambulanca dhe forcat e policisë u gjendën menjëherë në vendngjarje, ndërkohë që priten të tjera informacione në vijim. Ende nuk dihet nëse humbja e kontrollit ka ndodhur për shkak të motit të keq, apo ndonjë difekti teknik të automjetit. / Top Channel

Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

w

Σύνδεση με %s

Αρέσει σε %d bloggers: