Σχολιάστε

BISEDE MBI KODIN E EMIGRACIONIT

velika1-thumb-large

Këtë te Premte në datën 11, ora 19:30 tek PORTA do të zhvillohet një bisedë shume e rëndësishme në lidhje me Kodin e Emigracionit. Do të drejtohet nga avokatë që janë njohës të mirë të këtij kodi dhe do të informojnë të gjithë të interesuarit dhe do këshillojnë se si duhet vepruar në raste konkrete.
Do të jepet mundësia që avokatët tu përgjigjen pyetjeve dhe paqartësive të pjesëmarrsve.
Mos e humbisni këtë rast!!!
Do t’ju njoftojmë së shpejti për më tepër hollësi.

 


Qendra Shqiptare «PORTA» Dhikeu 9 dhe Zaxaritsa, Koykaki.
Advertisements

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση / Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Αρέσει σε %d bloggers: